Bulutsan Makine Otomotiv Yedek Parça Bakım Onarım San. Tic. Ltd. Şti.
info@bulutsanmakine.com.tr
+90 (530) 971 66 78

Hakkımızda

Hakkımızda

HakkımızdaTarihçe

BULUTSAN MAKİNE kuruluşundan günümüze dek doğruluk, dürüstlük ve istikrar politikalarını gözeterek yapmış olduğu başarılı çalışmalarla Makine, Yedek Parça, Kova İmalatı ve Tamiratı , CNC PLASMA kesim sektöründe kökleşmiş örnek bir firma yolundadır.

BULUTSAN MAKİNE özellikle Sanayi Alanında CNC PLAZMA Makinasıü, Kova İmalatı, Kova Tamiratı , Bom Tamiri , Servis Aracımız ile Arazide Her Türlü Kaynak ve Bakım konusunda uzman ekibi ile çalışmalarına devam etmektedir.

Firmamız kurulduğu günden buyana Tüm Ebat ve kalınlıklarda Hardoks Sac , ST52 Sac , Kova İmalatı, Kova Tamiratı , Bom Tamiri , Servis Aracımız ile Arazide Her Türlü Kaynak ve Bakım  gibi alanında uzmanlık isteyen çalışmalar için sonsuz özverisini günümüz teknolojisiyle birleştirerek mükemmel bir altyapı oluşturmuş böylelikle günümüz koşullarına uyarlı, rahatlığın ve konforun sınırsızca hissedildiği alanlar yaratmıştır.

BULUTSAN MAKİNE inandığı değerler ve çizdiği hedefler doğrultusunda bugüne kadar ürettiği projelerde % 100 başarıya ulaşmanın haklı gururuyla ve özgüveniyle bundan sonra gerçekleştireceği tüm projeleri de başarıyla tamamlayacak olmanın güvencesini vermektedir.

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin